סטודיו קראפטולה הוא ‘ארץ לעולם כן’ ליוצרי העתיד, לכל מי שעבודה מעשית עם הידיים, בשילוב חומרים ייחודיים, כלים, מכונות ודמיונות היא הגשמת חלומותיהם, לכל מי שקוסם לו לשלב את מסורות המלאכות עם פלאים טכנולוגיים. החוגים שלנו נחלמו, עוצבו ופותחו על מנת לספק לכם את הכלים לממש את החלומות שלכם, לחקור עולמות חדשים וללמוד מהטובים בתחום.

החוגים שלנו מציעים לכם היכרות מעשית וחווית יצירה מעמיקה עם עולמות המשלבים מלאכות, טכנולוגיה מתמטיקה ועוד, הפונה להורים וילדים, ילדים ונוער וגם חוגים בלעדיים למבוגרים הכמהים ליצור. בכל שבוע נתכנס בקבוצות קבועות סביב שולחן גדול בסטודיו, ליצירה של מלאכות יד מסורתיות אותן נשלב עם טכנולוגיות חדשניות. מנעד היכולות מתרחב משבוע לשבוע והתוצרים הייחודיים לא מפסיקים להפתיע. באווירה אינטימית, תוך כדי עשייה, נחוש את ההבדלים בין ייצור לבין צריכה ונתרגל עבודת מלאכה כשהידיים עובדות והמחשבה ערה.

החוגים מתקיימים זו השנה הרביעית ברציפות, הם מתאימים לאנשים סקרנים בכל הגילאים, בונים תחושת מסוגלות, מעניקים ביטוי עצמי ועניין לחיים שהולכים הרבה אחרי שאתם יוצאים מכאן ומספקים ארגז כלים משמעותי למיומנויות העתיד.