מדליקים את האור ✨

חנוכה בסטודיו קראפטולה

בחג החנוכה הקרוב אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהפיץ ביחד את האור. פיתחנו במיוחד לקראת החג ערכות ייחודיות לשולחן החג בבתיכם וגם כתרומה. בנוסף, אנחו מזמינים אתכם להתארח בסדנאות לכל המשפחה ולהצטרף לקייטנות הבוקר. חג שמח!

קייטנת חנוכה וסדנאות אור

במהלך חופשת החג נארח פעילויות בסטודיו – בשעות הבוקר יתקיימו קייטנות יומיות ומשעות הצהריים נארח סדנאות מאירות לכל המשפחה. בואו להתארח בסטודיו שלנו.

מארז דפי צביעת חנוכיות

ערכת חנוכיות לצביעה ואיור

ערכת דפי ציור וצביעה של 8 חנוכיות ומתקן העמדה, שכל ילד יתגאה להוסיף לשולחן החג, הכוללת 24 עטי צביעה איכותיים והדרכת וידאו המלמדת צביעה ואיור. המתנה המושלמת לחג!

ערכה אינטראקטיבית ליצירת חנוכיה אלקטרונית

חֲנוּכִּEיָּה – ערכה אינטראקטיבית ליצירת חנוכיה אלקטרונית

החנוכיה שלנו משלבת ערכים של יצירה, הנאה ולמידה במוצר אחד, הכולל אתגר בנייה והפעלה של מעגלי נייר אלקטרוניים המתחברים לדפי הצביעה הייחודיים שלנו, המספיקים לכל ימי 8 ימי החג.

✡ קונים כחול-לבן – תומכים בעסקים מקומיים ✡

כולנו אור איתן ♡

השנה יותר מתמיד חשוב להפיץ את אור החג ולחזק את כוחנו, לכן אנו אוספים תרומות עבור רכישת ערכות חנוכיה לילדים ומשפחות הזקוקים לחיזוק שלנו כקהילה. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בפרוייקט "כולנו אור איתן", לתרום חנוכיות למשפחות שנאלצו לעזוב את בתיהן וסייע לנו להפיץ קרן של אור וצבע ולשמח לבבות. על כל ערכה שנתרמת, אני נתרום אחת נוספת.

נעים מאוד, אנחנו סטודיו קראפטולה

סטודיו קראפטולה הוא בית מלאכה מודרני ליצירה ולחינוך עם תשוקה להפגיש באופן אמפתי מלאכות-יד, עיצוב ואמנות עם חדשנות טכנולוגית, מדע ונשמה פיראטית, לגלות מה קורה כשמייקרים ואנתרופוסופים משלבים כוחות. הסטודיו הוא גם מרחב רעיוני ליצירת חיבורים חדשים בין מסורות, חומרים ותפישות עולם, מרחב לשיח על כל מה שבין הפיזי לוירטואלי והחיים היום.

אנו מפתחים חומרי לימוד וכלים תהליכיים וחוויתיים ומזמינים אתכם להצטרף אלינו –  לסדנאות, חוגים שנתיים, קורסי עומק ושיעורים פרטיים.

בתיה ואבנר סטודיו קראפטולה

נשמח לדבר אתכם!

אנחנו זמינים לשאלות, בקשות וגם אם סתם בא לכם להכיר אותנו.
הסטודיו נמצא ברחוב קהילת סלוניקי 1, תל אביב.