ט"ו בשבט בסטייל וצבע

סדנאות לכל הגילאים בסטודיו קראפטולה

ט"ו בשבט מגיע, חג לאילנות וליצירה ואנחנו כאן להפיץ בחג הזה צבע וזמן איכות לפעילות שמרגיעה את הגוף, ממלאת ומנחמת את הלב ומכניסה הביתה יצירות שאי אפשר להפסיק להתרגש מהן. הכנו לכן מגוון סדנאות שמתאימות להורים וילדים, לנוער ולמבוגרים באווירת החג, הצטרפו אלינו.

סדנאות לילדים ונוער

בחג הזה יצרנו סדנאות עבור כולם, החל מהקטנטנים, ביחד עם ההורים ועד לנוער – פעילויות יצירתיות, צבעוניות ודקורטיביות, מהנות מאוד להכנה, מקרטון, דרך תפירה ועד לסדנת מתמטיקה בידיים.

סדנאות פרחים למבוגרים

סדנאות ליצירת פרחים בסטייל וצבע, פעילות מרגיעה, מדיטטיבית ומשמחת באופן שיפתיע אתכם. תצאו ממנה עם מתנה שתכניס הביתה יופי וצבע, צמחים ירוקי עד, שלא ינבלו לעולם, וללא צורך בהשקיה.

✡ קונים כחול-לבן – תומכים בעסקים מקומיים ✡

נעים מאוד, אנחנו סטודיו קראפטולה

סטודיו קראפטולה הוא בית מלאכה מודרני ליצירה ולחינוך עם תשוקה להפגיש באופן אמפתי מלאכות-יד, עיצוב ואמנות עם חדשנות טכנולוגית, מדע ונשמה פיראטית, לגלות מה קורה כשמייקרים ואנתרופוסופים משלבים כוחות. הסטודיו הוא גם מרחב רעיוני ליצירת חיבורים חדשים בין מסורות, חומרים ותפישות עולם, מרחב לשיח על כל מה שבין הפיזי לוירטואלי והחיים היום.

אנו מפתחים חומרי לימוד וכלים תהליכיים וחוויתיים ומזמינים אתכם להצטרף אלינו –  לסדנאות, חוגים שנתיים, קורסי עומק ושיעורים פרטיים.

בתיה ואבנר סטודיו קראפטולה

נשמח לדבר אתכם!

אנחנו זמינים לשאלות, בקשות וגם אם סתם בא לכם להכיר אותנו.
הסטודיו נמצא ברחוב קהילת סלוניקי 1, תל אביב. ניתן לבקר בתיאום מראש.