אנחנו אוהבים לארח סדנאות פרטיות בסטודיו, שמחים לפגוש וללמד לקהלים שמעוניינים ליצור, להתנסות ולהעמיק במלאכות יד בשילוב טכנולוגיה (ולפעמים גם רק מלאכות או רק טכנולוגיה. אנחנו לא שופטים ;-) ). אז אם אתם מחפשים סדנא סגורה לימי גיבוש, ימי הולדת, התכנסות משפחתית או מפגש חברים עם טוויסט – אנחנו המקום המושלם בשבילכם להזמין סדנא סגורה לפי קונספט מותאם אישית.

מתי? זה יכול להיות בימי חול וגם בסופש

כמה אנשים? זה יכול להיות מינימום 6 משתתפים, מקסימום 20

כמה זמן? זה יכול להיות קצר וקליל- שעה וחצי, שעתיים. זה יכול להיות ארוך – למשל 5 שעות. זה יכול לכלול הרצאה ואחרי זה סדנא.

למה זה מתאים? ימי הולדת, ימי גיבוש, מסיבות, התכנסות של משפחה או חברים.

למי זה מתאים? לילדים מגיל 4 בליווי מבוגר, לרוב עצמאית מגיל 9 ועד 99.

כיבוד? אנחנו לא מבשלים ואופים ובעצמנו (כזה כישרון מעולה ביצירה וגרוע בבישול לא פגשתם, נשבעים), אבל כן יכולים לסגור לכם את הפינה ולארגן לכם את הכיבוד. מה תרצו? :)

בקיצור, הבנתם, זה גמיש וזה אישי. בואו נדבר.

סדנאות לדוגמא

סדנת מבוא ל- E-Textiles

סדנת היכרות בסיסית עם עולם ה-e-Textile – שילוב אלקטרוניקה ליצירה בטקסטיל. במהלך הסדנה ניצור אובייקט מאיר לביש על חולצה, צמידי יד (cuffs) או סיכת דש לבגד/תיק. נתנסה עם חוטי תפירה מוליכי חשמל ואלקטרוניקה ייעודית לתפירה, נלמד ליצור 'מעגלים רכים' ובסופה נצא עם פריט מוגמר וידע מעשי לשילוב לדים באביזרי אופנה או תחפושות עתידיות.

סדנת חיישנים ללא תכנות

דמיינו כפפות שרוטטות כשאתם נוגעים באנשים או אור שנדלק בתוך התיק כשאתם פותחים אותו… סדנת מתקדמים להיכרות עם e-textile – שילוב אלקטרוניקה ליצירה בטקסטיל. במהלך הסדנה נלמד על מהי ‘אינטראקציה’ ואיך לפתח אובייקט אינטראקטיבי לביש ע"י שימוש באלקטרוניקה קלאסית.

סדנת אובייקטים לבישים מסול (EVA Foam)

סול (EVA Foam), הוא חומר נפלא וורסטילי בעל רכות וגמישות בעוביים ומידת צפיפות משתנים ומשמש לבניית אובייקטים נפחיים ולבישים קלי משקל ומרשימים. בסדנה זו תתנסו עם הידיים בכל הטכניקות והכלים הנדרשים כדי לייצר אובייקט נפחי לביש (שריון, קרניים, קסדה או פריט ייעודי עבור התחפושת שלכם), במידה שלכם, ובעיצוב הייחודי לכם (מראה מתכת, עץ, עור, פלסטיק).

סדנת ליבוד רטוב – נעלי בית/תיקים

סדנה ללימוד יסודות האמנות העתיקה של טכניקת ליבוד רטוב – הקסם של התהליך הפיזי בעבודה עם צמר גולמי שהופך לבד באמעות פריסת יריעות סיבים, מים וסבון. בסדנה נכין תיק או נעלי בית ולפעמים גם נתפור לו חיישן לסוליה שמדליק אור בזמן דריכה או אור שנדלק כשפותחים את התיק.

סדנת מיניאוטורות Book Nook

מהו Book Nook?זהו דגם מיניאטורה המייצג סדנה תלת מימדית ומיועד לשבת בין ספרים, לרוב גם תוצג סצנה מתוך סיפור. בסדנה זו נלמד כיצד ליצור סצנה מתוך סיפור ונשלב הרבה דמיון, נשתמש בטכניקות עיצוב ייחודיות ונשלב שימוש בטכנולוגיות כמו מדפסת תלת מימד, חיתוך לייזר ואלקטרוניקה.

סדנת הדפס ציאנוטייפ

סדנה בנגיעה מדעית – טכניקת הדפסה עם ציאנוטייפ (המכונה הדפסי שמש), המשלבת תמיסת הדפסת תמונות ידידותית לסביבה עם אור שמש על מנת לפתח דימוי (בדומה לפיתוח תמונות של פעם). נדפיס על בדים ונייר ונשלב חומרים מן הטבע, שבלונות שנחתוך בחיתוכי לייזר ושקפי נגטיב שנכין.

סדנת T-PARTY! – הדפס חולצות מאירות

סדנה ליצירת חולצה מאירה בעיצוב אישי. בסדנה נשלב הדפסים משבלונות שנחתוך בסטודיו במכונת חיתוך-לייזר ונתפור על ההדפס לדים מאירים. נתנסה עם חוטי תפירה מוליכי חשמל ואלקטרוניקה ייעודית לתפירה ובסופה נצא עם חולצה מאירה מדליקה :).

צמידים מאירים

בסדנה ייצרו המשתתפים צמידי אור מעוצבים ומדליקים. עיצוב החלקים מבד לבד יחתך בחיתוך לייזר, יוצמד לצמיד ע"י תפירה ורקמה וישלבו בו מעגלים אלקטרוניים רכים באמצעות חוטי תפירה מוליכים ולדים תפירים.

סדנת שרביטי קסם מאירים

סדנה ליצירת שרביטי קסם מאירים עם מתג סודי בסגנון הארי פוטר (אבל לא רק). התהליך כולל הכנת המקל, הרכבת מעגל חשמלי עם מתג סודי, עיצוב ופיסול וצביעה בטכניקה מיוחדת. הכפתור הסודי מאפשר להדליק את האור תוך כדי אחיזה ונותן תחושה שזה קרה כמו "קסם". משתתפי הסדנה מקבלים גם דף לחשי קסם ✨.

סדנה להכנת ספר המפלצות (הארי פוטר)

ספר המפלצות המפלצתי מופיע בסדרת ספרי הארי פוטר, הספר תוקף כשהוא נפתח, אלא אם כן מלטפים אותו. בסדנה זו נכין את את המפלצת מקופסאת עץ עטופה בפרווה ובתוכה נטמיע מעגל חשמלי שמקליט ומשמיע קולות ומגיב לליטוף. המפלצת משמשת גם כקופסאת אחסון.

סדנה להכנת נשקי ספוג

סדנה לבניית חרב וגרזן עשויה מסול (EVA Foam). זוהי חרב רכה ובטוחה המשמשת לקרבות מבוכים ודרקונים ו-ARP (משחקי תפקידים חיים), ומאפשרת קרבות עוצמתיים ללא כאב או פגיעה. ניתן לקבוע סדנאות המשך ליצירת מגנים, קסדות ושריון.

ליבוד פיות אנתרופוסופיות ויצורי יער מאירים

סדנה זו מהווה שער לעולם הליבוד היבש, נכין בה פיות אנתרופוסופיות רכות מצמר כבשים טבעי. טכניקת הליבוד היבש היא אינטואיטיבית, קלה ומרגיעה ומאפשרת ליצור בצורה חופשיה ואישית מהדמיון ולבטא את עולמנו הפנימי. בסדנה ניצור פיה מלובדת לתלייה ונשלב בה מעגל חשמלי עם אורות לד.

סדנת ליבוד יבש – חיות ויצורים

בסדנה זו ניצור פסלי צמר על ידי פיתוח דמויות ואובייקטים בעבודת יד מאפס, צעד אחר צעד כיצד, בטכניקת ליבוד מחט. נלמד כיצד לעצב דמויות ולפתח את העיצוב של דמויות, נגלה את כל הסודות להענקת צבע, מרקם וחיים ליצירות האמנות מצמר ליבוד.

ליבוד תמונה מאירה

סדנת ציור באמצעות צמר כבשים טבעי בטכניקת ליבוד יבש. בעזרת מחט מיוחדת במקום מכחול וצמר צבעוני במקום צבעים, תלמדו את מלאכת תפעול הסיבים ומיומנויות ליבוד המחט, כדי להשיגכדי לקבל את התוצאות הרצויות באמצעות הליבוד. ליצירה זו נתפור מעגל אלקטרוני מאיר.

כרטיסי ברכה מאירים

הסדנה הזו היא הדרך המהירה להתאהב במדע – סדנת יצירת מעגלי נייר אלקרטרוניים שבה תוכלו ללמוד להוסיף אורות ליצירות בעבודת יד שלכם באמצעות נייר ולדים. טכניקה זו מאפשרת לנו להטמיע אלקטרוניקה בכל מקום ובכל מקום בדברים פשוטים סביבנו ולהפוך אותם לאינטראקטיביים וגם לאטרקטיביים.

רקמת איקסים בחיתוך לייזר

רקמת איקסים היא טכניקה בעלת מסורת ארוכה ועשירה שבחיבור החדש שלה עם חיתוך לייזר, נפתח סט חדש לגמרי של חומרים שניתן לחתוך מהם תשתית לרקמה. בסדנה נחתוך אובייקטים ונלמד כיצד למלא את החורים בתפרי איקס (תפרי רקמת Cross stitch).

רקמה ריאליסטית

סדנת אמנות ציור המחט ללימוד רקמה ריאליטסית באמצעות טכניקת תפרים קצרים וארוכים. המחט פועלת כמברשת וצבע ומסייעת להשיג עיצובים היפר ריאליסטיים. טכניקה זו קלה ליישום ומאפשרת יצירת עיצובים מרהיבים ונאמנים למקור ומתאימה מאוד לעולם החי והטבע.

רקמה אינטראקטיבית

סדנה ייחודית, מפתיעה וכייפית שהיא שער לעולם נפלא של צבעים, טקסטורות ואפשרויות אינסופיות ומעניקה ביטוי רב ליצירתיות! בסדנה זו נשלב את עולם רקמת התכים, עם עולם הליבוד היבש באמצעות מחט, אליהן נצרף מעגל אלקטרוני אינטראקטיבי אשר יהפוך את היצירה לחיה ותגובתית.

רקמת מזל מאירה

סדנה ליצירת רקמת כוכבים מאירה בסימן המזל שלך. בסנה זו נשלב רקמת תכים עם עולם ה-e-Textile – שילוב אלקטרוניקה ליצירה בטקסטיל. במהלך הסדנה ניצור אובייקט רקום על בד מתוח על חישוק רקמה ובאמצעות חוטי פתירה מוליכי חשמל ואלקטרוניקה ייעודית לתפירה, ניצור צבר אורות מאיר בכוכבים.

סדנת עולמות מיניאטוריים

סדנא ליצירת בתים מיניאטוריים ועולמות קטנים בסגנונות שונים, על ידי לימוד כיצד ליצור דגמים שונים בטכניקות שונות – עבודת יד, הדפסות תלת מימד וחיתוך לייזר. בסדנא נעצב את החללים, ניצור ריהוט פנים מיניאטורי ייחודי ונוסיף חשמל ותאורה.

סדנת הדפס על תיק וקלמר

סדנה זו תפתח בפניכם את הדלת לעולם השבלונות בחיתוך לייזר, אותן ניתן לייצר במהירות ובמגוון צורות וניתו להדפיס אותן באפשרויות רבות של צבעים וטכניקה. מהשבלונות שנכין, ניצור הדפסים על תיק וקלמר מבד כותנה חזק ואיכותי.

נוצות מקרמה

סדנה שבה נלמד להכין מתלה נוצות מַקְרָמֶה. מקרמה היא אמנות הכנת טקסטיל באמצעות קשרים, קשירת קשרים כדי ליצור עיצובים שונים, מיוחדים ומרהיבים. בדנה זו נלמד צעד אחר צעד את טכניקת יצירת הנוצות.

סדנת זומזום

הזומזומים הם רובוטים קטנים, מאירים ורוטטים. בסדנה זו ניצור מודול קטן של יצור רוטט, נפיח בו חיים באמצעות מעגלים חשמליים, לדים ומנועי רטט ונעצב אותם באמצעות חומרי יצירה, דמיון פרוע וטכניקות עיצוב והבעות פנים.