לקראת פורים אירחנו סדרת סדנות היכרות בסיסית עם עולם ה-e-textile – יצירה המשלבת אלקטרוניקה וטקסטיל. במהלך הסדנה פיתחו המשתתפים אובייקט לביש, התנסו עם חיישנים ללא תכנות ועם בדים וחוטים רגילים/מוליכים שונים ובסופה יצאו עם פריט מוגמר וידע מעשי לשילוב לדים וחיישנים בסיסיים באביזרי אופנה או תחפושות עתידיות.

ועוד וידאו קצרצר – עומר רצה שהכלבלב שלו ינבח כשנוגעים לו בזנב :)

ההזמנה לסדנא:

לקראת פורים אארח בסטודיו סדנת היכרות בסיסית עם עולם ה-e-textile – שילוב אלקטרוניקה ליצירה בטקסטיל. במהלך הסדנה ניצור אובייקט לביש לכבוד פורים – מסכה, צמידי יד (cuffs) או פאץ' לבגד, נתנסה עם חיישנים ללא תכנות ועם בדים וחוטים רגילים/מוליכים שונים ובסופה נצא עם פריט מוגמר וידע מעשי לשילוב לדים וחיישנים בסיסיים באביזרי אופנה או תחפושות עתידיות.

מה נלמד?
// נתחיל בבסיס של אלקטרוניקה – מתח, זרם, מעגלים, input-output
// נלמד על מהי 'אינטראקציה' ואיך לייצר אותה באמצעות חיישנים בסיסיים
// ניצור "מעגלים רכים" ונהפוך אותם לאינטראקטיביים
// כל משתתף יפתח פרויקט אחד לבחירתו מאלקטרוניקה ובדים

LED

לדים, LED, אחד הטרנדים הלוהטים של השנים האחרונות. איך אפשר להמיר לדים רגילים לשימוש בלבוש ותחפושות? מהם לדים תפירים? איך מטשטשים לדים כדי שלא יאירו חזק מידי ואיך מסתירים אותם כך שיאירו בלי שיראו אותם? ואיך לחבר לדים לחיישנים כך שיהפכו לאינטראקטיביים ללא תכנות? איך מחברים לדים לסיבים אופטיים?

חוטים מוליכים

מהם חוטי תפירה מוליכים? מהו ההבדל בין הסוגים השונים ולמה הם משמשים? בסדנה נסקור סוגים שונים של חוטי תפירה ונלמד איך ועבור מה להשתמש בהם.

-+*+-+*+-+*+-+*+-+*+-+*+-+*+-+*+-+*+-

פרטים נוספים:

// זמני פעילות – יתקיימו 3 סדנאות נפרדות – בחמישי בערב, שישי ושבת בבוקר. בחרו את המועד המתאים לכם. כל סדנא תארך כ-3 שעות.
// המחיר כולל ערכת e-textile לפעילות הסדנא ולהמשך יצירה בבית (ניתן להזמין ערכה מורחבת יותר, בתיאום מראש).
// מיקום – שיכון דן, תל אביב, קרוב לטופ דן. פרטים מלאים יינתנו לאחר הרשמה.
// קהל יעד – הסדנא מתקיימת בקבוצות קטנות ומיועדת למתחילים, אינה דורשת ידע קודם באלקטרוניקה/תפירה (הסדנא מיועדת למבוגרים, אך מתאימה גם לילדים מגיל 12+).
// מחיר – 260 ש"ח למשתתף בהרשמה מוקדמת עד יום ד 13.3 ב 22:00. החל מיום חמישי המחיר המלא הינו 300 ש"ח.
** הרשמה ותשלום מראש בלינק הבא:
https://eventbuzz.co.il/lp/event/e-textile

-+*+-+*+-+*+-+*+-+*+-+*+-+*+-+*+-+*+–+*+-+*+-+*+-+*+-+*+-+*+-

נתראה! *~