הורים וילדים יקרים, אנו שמחים לפתוח את הסטודיו בשלושת ימי הגשר שבין יום כיפור לסוכות.

בעקבות מתכונת הקיץ המוצלחת ולבקשת הורים רבים, הכנו לכם פעילויות מלאות ביצירתיות וחדשנות, בסטודיו דינמי ובאווירה נעימה. במשך שלושת ימי הגשר הילדים יזכו לחוויה בלתי נשכחת של כיף, הנאה וסקרנות לצד לימוד והתפתחות. כמו תמיד, אנו עומלים על יצירת תכנים חדשים בעלי עומק ואיכות שניתן ללמוד רק כאן. בשילוב מוקפד בין תיאוריה ועולמות השראה עם טכנולוגיות חדשניות, היצירה בסטודיו פותחת את הראש, מעסיקה את הידיים, מרחיבה את מנעד היכולות ומייצרת בכל מפגש תוצרים ייחודיים שלא מפסיקים להפתיע.

– ההרשמה בעיצומה! –

מלאכות עם טוויסט

שלושה ימים של תוכן איכותי וחוויה בלתי נשכחת
קייטנה שהיא סדנת יצירה בידיים "כמו של פעם", בטוויסט עכשווי הנע בין מלאכות-יד מסורתיות לחדשנות טכנולוגית. במסגרת הקייטנה נרכוש מיומנויות כמו תפירה, רקמה, ליבוד יבש ורטוב, ציור, הדפס, פיסול; נתנסה בחומרים כמו טקסטיל, נייר, בוץ וחומרים טבעיים שנלקט; נלמד לעבוד עם אלקטרוניקה ועם טכנולוגיות שונות כמו בדים וחוטי תפירה מוליכים, נכיר כלי תכנון דיגיטלי, הדפסה בתלת מימד, חיתוך לייזר ועוד. נכין חיישנים לבישים, תחפושות חכמות, משחקים, אובייקטים מעוצבים ואביזרי אופנה ונתרגל עבודת מלאכה נינוחה והלך רוח סבלני.

הקייטנה מתקיימת במתכונת של קייטנת הקיץ ומעבר לתכנים הייחודיים, אנו שמים דגש רב על הביטוי האישי – ניתן לבחור פרויקט אחד מתוך מבחר קיים ולפתח אותו במשך יום אחד או להעמיק בו במשך מספר ימים בליווי אישי, מקצועי וסבלני.

הקייטנה מתקיימת בימי הגשר שבין יום הכיפורים לסוכות:
26-27-28 בספטמבר
ימים ג, ד, ה
בשעות 8:30-13:00

יום אחד: 300 ש"ח
יומיים: 600 ש"ח
כל שלושת הימים: 810 ש"ח


דמי ההשתתפות כוללים
ארוחת בוקר, חומרים וציוד, וביטוח אישי
הנחת אחים – 5% נוספים על הנרשם השני ומעלה

פעילויות מתמטיקה בידיים

בדומה לקייטנת הקיץ – הכנו עבורכם פעילויות המשלבות מתמטיקה ויצירה באופן מיוחד ובאוירה קלילה ומלאת עומק כאחד. במהלך שלושת הימים ניגע בעולם הצורות, החוקים והכללים, נלמד על פרקטאלים, נגלה משחקים ונמצא חוקיות ותבניות במקומות בלתי צפויים. נכיר את העולם הגיאומטרי מתוך עיסוק פיזי בתכנים שמעוררים את הסקרנות, את היצירתיות ואת החוש האסתטי. התכנים מגוונים וגמישים כך שיתאימו לסקרנים וסקרניות שאוהבים מתמטיקה וכן לחובבי המשחק והיצירה. התכנים נכתבו ומועברים על ידי אבנר הולדנגרבר, המשלב את אהבתו למתמטיקה ויצירה עם הקשר הקסום שהוא יוצר עם תלמידיו.

המפגשים בנויים כך שבכל יום נפגוש במושגים מתמטיים מגוונים במהלך העבודה, חלקם נלמדו בבית הספר וחלקם חדשים ומפתיעים ולפעמים אפילו מופלאים ומאתגרים את האינטואיציה. נעסוק בשאלות כמו מדוע המספרים הראשוניים מיוחדים כל כך? אילו תבניות מסתתרות בספירלות בטבע וכיצד הן קשורות לסדרות פיבונאצ'י? מהם הגופים האפלטוניים? ומדוע יש רק חמישה כאלה אפשריים? מה טיבו של האינסוף ומה הקשר בינו לבין אפס? נכיר משחקים הקשורים למכפלות ומספרים פריקים, ונתרגל חשיבה מופשטת קדם אלגברית.

נחקור בידיים, בעזרת חיתוכי לייזר, קיפולי נייר, צבעים ודבק את תכונותיהן של צורות המוכרות לנו מן העולם הפיזי והקשר שלהן לעולם המספרים. נלמד להשתמש בכלי מדידה ושרטוט מגוונים, חלקם דיגיטליים וחלקם פיזיים. ובתוך היצירה והמחקר יתעורר מעצמו שיח על יחידות מידה של משקל, נפח, אורך שטח וזוויות. התוכן שבו נעסוק הוא רק האמצעי לעורר את ולתת דרור לסקרנות של המשתתפים לשאול שאלות ולנסות להגיע לתשובות.

נכיר חידות ומשחקים חדשים וננסה לפתח אסטרטגיות לפיתרון. מידי פעם נעצור לשוחח על בעיות שאנו מנסים לפתור ונכיר גישות ומתמטיקאים שהלכו בדרך שלנו בעבר, נתחבר לאופן מחשבתם וכיצד הם נעזרו בדמיונם כדי לענות על שאלות דומות. בתקווה שיחד נזכה לרכב על גבם של ענקים אל עבר ההנאה שבגילוי יופייה של המתמטיקה.

סדנאות מתמטיקה בידיים יפתחו בפניכם צהר לעולם אינסופי של גילויים חדשים ומפתיעים:

 • תוכן איכותי
 • עידוד הסקרנות
 • פיתוח יצירתיות וכושר ההמצאה
 • חיזוק המוטוריקה
 • כלים דיגיטליים ויישומים
 • התנסות בכלים וחומרים מגוונים
 • היכרות עם משחקים חדשים
 • קשרים חברתיים וחברים חדשים
 • העצמה

במהלך הימים תזכו לרכוש מיומנויות ותובנות על מספרים וצורות אשר תתרום לכם רבות גם בהמשך דרככם בבית הספר, אך תועלת גדולה יותר לצמח מחיזוק ההבנה והלוגיקה גם בתחומים אחרים שאינם מתמטיים. חוויית ה-MAKE הייחודית של הרכבה וייצור והפיכת חומר גולמי למוצר שנעים להביט ולשחק יחזקו אצלכם את הקשר בין המתמטיקה והעולם הפיזי.

המשחקים החדשים שתכירו יספקו שעות של הנאה עם משפחה וחברים וגם יתמכו בפיתוח יכולת ניתוח מצבים, חידוד החושים המספריים וחשיבה אסטרטגית.

ומעל הכל תכירו חברים חדשים, ותזכו בחוויה מעצימה עם ילדים וילדות אחרים החולקים עמכם את אותה תשוקה וסקרנות. אני בטוח שהחוויה המיוחדת שלנו יחד תהיה מלמדת ומהנה לכם ולי ומתרגש לראות בסטודיו פנים חדשות ומוכרות.

אני בטוח כי בסיום הקורס תרגישו שעולם חדש נפתח בפניכם, לאחר שתכירו מושגים חדשים ותופעות מרתקות – את מה שתלמדו כאן לא תוכלו להחזיר אל הקופסה.

התכנים נכתבו עבור בוגרי כיתות ג עד ז הסקרנים ואוהבים אתגרי מחשבה וחישוב, הנמשכים אל עולם המתמטיקה, המדע והפיזיקה ומחפשים להעשיר את הידע בדרך לא שגרתית אשר לא נלמדת בבתי הספר.

התכנים ואופן ההעברה שלי אינם מצריכים ידע קודם, ומתאימים לרמות גיל שונות. כמו כן אני לוקח בחשבון את הדיפרנציאליות ברצונות ובתפיסות של הילדים, תוך שילוב אתגרים בעצימות שונה המתאימה לכל אחד ואחת באופן אישי. בנוסף, המרחב שבו נעבוד, גודל הקבוצות והרכבן יאפשר חוויה של חניכה והעצמה עבור הבוגרים וכן מרחב של צמיחה, והתפתחות של המשתתפים היותר צעירים.

אז בין אם אתם יוצרים מתחילים או מייקרים מנוסים, הזמן שלנו יחד יספק לכם חוויה ייחודית בסביבת למידה מהנה ומרתקת. אני מזמין אתכם לצאת מהשגרה ולנסות משהו חדש, הצטרפו אליי ויחד נגלה את מרחב האפשרויות המרגשות הממתינות לנו!

הקייטנה מתקיימת בימי הגשר שבין יום הכיפורים לסוכות:
26-27-28 בספטמבר
ימים ג, ד, ה
בשעות 8:30-13:00

יום אחד: 300 ש"ח
יומיים: 600 ש"ח
כל שלושת הימים: 810 ש"ח


דמי ההשתתפות כוללים
ארוחת בוקר, חומרים וציוד, וביטוח אישי
הנחת אחים – 5% נוספים על הנרשם השני ומעלה

תלמידים משתפים

"תודה לך על החוויה המפעימה שהיא ליצור איתך. גם כשגדולים וגם כשקטנים."

איילת

רציתי להגיד תודה על שנה מלאת יצירה, אומנות וקסם. דנה נהנתה מאוד מהליצור ומהאינטמיות הקבוצתית. החדר שלה מלא בתוצרים מדהימים שאי אפשר שלא להתפעל. תודה רבה!

מיכל

גאיה חזרה מלאת חוויות והתרגשות הביתה, מספרת במרץ על היצירות המרתקות, הבנות החדשות הנחמדות ומדריכה מדליקה תודה רבה

נעמי

החלטנו להרשם לקורס השנתי ביחד ובסיומה של השנה הראשונה אנחנו גאים לומר שזו הייתה ההשקעה הכי מספקת שהייתה לנו בשנה הזו

איילת וערן

שלחתי את נגה שחוזרת כל יום בהתלהבות, אבל אני בעצמי ממש מקנאה ורוצה גם! אני ממש נהנית לראות את התמונות איך הן מרוכזות בעשייה, לראות את התוצרים ולשמוע איך היא מדברת על מה שיצרה. זאת חוייה ממש שלמה ומעשירה . איזה יופי, שמחה גדולה!

נטע

וואו, תוצרים מהממים וייחודיים (!!), השראה ורוח יצירתית וסביבה חברתית מושלמת, הבת שלי היתה לפני כיתה ו׳ ושמחה מאוד להכיר בנות גדולות יותר ובנות חדשות בגיל שלה

ירון

באומנות כמו באהבה, אין גיל, המתנה הכי טובה שנתתי לעצמי השנה

חגית

מוזמנים לפנות אלינו:

בתיה: 054-6550-820   |   אבנר: 054-7823-684

  info@stitchnwire.com

הודעה בפייסבוק

 וואטסאפ

  טלפון*

  אשמח לקבל מידע על *

  תנאי הרשמה וביטולים

  תנאי פתיחת כל קבוצה מותנית במספר משתתפים מינימאלי. מספר המקומות מוגבל ומשתנה מקבוצה לקבוצה.
  התשלום לכל פעילות יעשה מראש ויחולק לעד 3 תשלומים.
  מקום ההרשמה ישמר לאחר ביצוע התשלום בלבד.
  אין החזר כספי עבור היעדרויות בודדות.
  ביטול הרישום עד 14 ימים לפני תחילת הפעילות, יוחזר במלואו בניכוי סך של 200 ש״ח
  ביטול הרישום עד 7 ימים לפני תחילת הפעילות, יוחזר במלואו בניכוי סך של 300 ש״ח
  לאחר מועד זה לא יוחזר התשלום