אוהבים ליצור ולא מוצאים מרחב שקט ליצירה?
מחפשים השראה וחומרים שתוכלו לעוף הכי גבוה בדמיון?
יש לכם רעיון לקראפט ואין לכם מושג מאיפה להתחיל להגשים/ לבצע אותו?
מחפשים רגע שקט לעצמכם או זמן איכות עם מישהו אהוב?

סטודיו קראפטולה פותח את דלתות הקסם ומזמין כל אחת ואחת מכם לבוא ולהתאהב במרחב המרגיע וביצירה המתפרצת. הצוות שלנו זמין עבורכם להדרכה, ליווי מקצועי וכל שאלה שנראית לכם דמיונית ולא הגיונית. זה בדיוק מה שאנחנו אוהבים! ואם אין לכם שום כיוון למה בא לכם ליצור היום – אל דאגה, הכנו עבורכם מגוון ערכות יצירה מותאמות לכל גיל ולכל דרגת קושי, כדי שתוכלו להתרווח בכיסא ופשוט להישאב לעולם שכולו יצירה ותרפיה.
אם אין לכם זמן להגיע לשבת אצלנו – גם כאן חשבנו עליכם! כל ערכות היצירה מוכנות עבורכם גם בטייק אווי. קפצו אלינו בקטנה, והערכה שלכם, ליצירה ביתית, בזמן שנוח לכם. נוכל להוריד לכם גם עד האוטו.

אם אין לכם זמן להגיע לשבת אצלנו – גם כאן חשבנו עליכם! כל ערכות היצירה מוכנות עבורכם גם בטייק אווי. קפצו אלינו בקטנה, והערכה שלכם, ליצירה ביתית, בזמן שנוח לכם. נוכל להוריד לכם גם עד האוטו.

יוצרים כתחביב
ליוצרים שמעוניינים להוציא רעיון מהראש אל הביצוע, או מחפשים לדייק השראות לכדי רעיון. אנחנו פותרים עבורכם גם את ה"איך" וגם את ה"איפה", וביחד ניצור את ה"מה". הסטודיו שלנו מציע מגוון עמדות עבודה, ציוד חדשני, חומרי גלם איכותיים ואינספור רעיונות שרק מחכים לצאת לעולם. צוות קראפטולה זמין עבורכם לכל שאלה, פיתוח וסיעור מוחות.
הורים וילדים
תמיד חיפשת לפנות שעה וחצי לזמן איכות עם הילדים, אבל לא ידעת מה לעשות איתם? כי כמה אפשר לאכול גלידה או לשבת לקרואסון בקפה השכונתי.. אז עכשיו כבר לא צריך לחשוב הרבה. דאגנו לכם לזמן איכות מושלם עם הילדים, בסביבה נעימה, רכה, מלטפת, מחברת, עם מגוון ערכות יצירה מותאומות לכל גיל ולכל דרגת קושי. רק לבוא ולבחור מה מתאים לך ולילד/ה כדי ליהנות ביחד ולצאת עם מוצר מעוצב בעבודת ידיכם.
ילדים ונוער
לילדים נוער שיכולים להגיע עצמאית, עם השראה עיצובית שהיו רוצים לממש, או להוציא רעיון מהטיקטוק אל המציאות, או סתם כי היינו רוצים להוציא אותם מהטיק טוק לתוך המציאות (:)) ולהגשים בחיים האמיתיים את החזון שיש להם בראש. הצוות שלנו ידאג לעזור לכל אחד ואחת לצאת עם התוצר שחלמו עליו, והכי חשוב – עם תחושת משמעות וערך עצמי.

סטודנטים מאותגרים
קיבלתם פרוייקט בלימודים ואין לכם מרחב מתאים בבית כדי ליצור בו? מחפשים מענה מקצועי כדי להגשים את החזון העיצובי שלכם? הסטודיו שלנו מציע מגוון עמדות עבודה, ציוד חדשני, חומרי גלם איכותיים ואינספור רעיונות שרק מחכים לצאת לעולם. צוות קראפטולה זמין עבורכם לכל שאלה, פיתוח וסיעור מוחות.

אנו מזמינים אתכם להגיע גם לסדנאות ולחוגים שלנו, להכיר וללמוד תחומים חדשים ולהעמיק את הידע שלכם בעולם המלאכות של העתיד.

השארו מעודכנים