סטודיו פתוח לכבוד פורים

טוען אירועים

כל האירועים

בואו להגשים את החלום שלכם לפורים, ליצור את התחפושת שבראש שלכם במו ידיכם, בסביבה מקצוענית, יצירתית ומלאה בהשראה. אנחנו נספק לכם מרחב עבודה, כלים וטכניקות, שיעורים פרטיים ובמידת הצורך גם את החומרים. אם הסדנאות שלנו לא נותנות לכם מענה ואתם מחפשים עבודה חופשית או אישית, בקצב ובזמן שלכם, הסטודיו הפתוח זה בדיוק הפתרון בשבילכם.

נעזור לכם לדייק השראות לכדי רעיון לממש את התחפושות מהראש אל הביצוע, נפתור עבורכם את ה"איך" ה"איפה", וביחד ניצור את ה"מה". הסטודיו שלנו מציע מגוון עמדות עבודה, ציוד חדשני, חומרי גלם איכותיים ואינספור תחפושות שרק מחכות לצאת לעולם.

השכרת עמדת עבודה

חלל הסטודיו גדול ומרווח, הוא כולל אופן ספייס ועוד שני שני חדרים, בכולם יש שולחנות עבודה גדולים, מהם תוכלו לעבוד בנוחות. אתם מוזמנים להשתמש בכלי העבודה הקיימים, הצוות זמין לענות על שאלות. כיף ונעים פה והשהות תמלא אתכם נינוחות והשראה. יש לנו גם מטבחון קטן ומאובזר, שתוכלו להכין בו אספרסו במחיר מוזל ואפילו לרכוש פחיות של אלכוהול (כן!). השהות שלכם בחלל מתומחרת לפי שעות, ניתן להגיע חד פעמי או לרכוש כרטיסיה:

1 שעות

50

3 שעות

135
  • (45 ₪ לשעה)

10 שעות

400
  • (40 ₪ לשעה)

30 שעות

1050
  • (35 ₪ לשעה)

שיעור פרטי – עיצוב תחפושת מרעיון לסקיצה

יש לכם רעיון בראש שאתם רוצים לממש ואין לכם מושג מאיפה להתחיל להגשים או לבצע אותו?
אנחנו מציעים שירותי תמיכה אישיים וייעוץ מקצועי שלם לכל רעיון שתרצו לממש – ביחד ניקח את הרעיון שלכם, נפרק אותו לגורמים ונכין ממנו סקיצות אופרטיביות לביצוע. לאחר מכן תוכלו להמשיך בעבודה עצמאית בסטודיו בתשלום לפי שעה או לקחת הביתה.
ייעוץ אישי יהפוך את השהות העצמאית שלכם בסטודיו לאחר מכן לפוריה ומדויקת ויאפשר לנצל את שעות השעות שלכם בסטודיו בצורה מיטבית ומהנה.

עלות שעת ליווי הינה 180-450 ש"ח לשעה שלמה, משתנה לפי תחומי ההתמחות. הכי טוב שתתייעצו איתנו – נוכל לתאם מראש את כל הפרטים – להעריך כמה זמן נדרש, דרך החומרים האפשריים (והאם ניתן לרכוש אותם אצלנו) ומי מהצוות יוכל לתת לכם את המענה המדויק ביותר לצורך שלכם.

פיתוח וייצור דיגיטלי

אנחנו מספקים שירותי פיתוח וייצור עבור הדפסת תלת מימד, חיתוך לייזר (עד גודל 90*60 ס"מ) וחיתוך ויניל. אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע ולייעץ מהי הטכנולוגיה העדיפה, סוג החומר הרצוי ובמידת הצורך נפיק לכם את הקבצים.

הכנה – עלות הכנת הקובץ שלכם לייצור הינה 80 ש"ח לשעה.

מידול – פרויקט מידול יתומחר אחרי שנברר אתכם ונאפיין את העבודה.

ביצוע – זמן השימוש בכל מכונה – 5-50 ש"ח לדקת עבודה, תלוי בסוג החומר ועוביו.

 

בקיצור,

למה? עבור איזה פרויקט אתם מבקשים להגיע לסטודיו? אם אתם לא בטוחים איך אנחנו יכולים לעזור לכם, שיחה קצרה איתנו תעזור לאפיין את הצרכים שלכם ולהגדיר מה המענה הנדרש.

מתי? בעיקרון, שעות הפעילות הן 9:00-19:00, אבל אתם צריכים לתאם איתנו מראש לפני שאתם מגיעים.

איפה? אנחנו נמצאים בקהילת סלוניקי 1, ת"א

איך ליצור איתנו קשר? ניתן לפנות אלינו בוואסאפ או להתקשר 055-566-7903

הברק של קראפטולה

בואו להתקראפטל איתנו!

כותרת

עבור למעלה