קורס להכנת תכשיטי אפוקסי

Loading Events

All Events

קורס מעמיק ליצירת תכשיטים ייחודיים בעבודת יד, המשלבים שימוש בסגנונות שונים של אפוקסי עם חומרים וטכניקות ייחודיות ומגוונות. הקורס הזה הוא בין החביבים עלינו בסטודיו כי הוא משלב מספר תחומים ושיטות יצירה ואפשר להתפרע ביצירתיות (:, הוא נשמע רק חמוד, אבל בתכלס הוא קורס מ-ע-י-ף ברמות!

🕔 מועד הקורס: קורס ההעמקה יתקיים בשלושה מפגשים בתאריכים 9, 16, 23 ביולי

⭐️ למי זה מתאים?
הקורס מתאים לכל מי שמעוניין ללמוד את יסודות עבודת האפוקסי וטכניקות מעולם מלאכות העתיד, ליצירת תכשיטים ייחודיים בעבודת יד. תכני הלימוד מקנים אפשרות להמשך עבודה בבית ליצירה עצמאית של תכשיטים יחודיים. זה יכול להתאים לתכשיטנים, אמנים, מייקרים וחובבי יצירה עם או בלי ידע מוקדם.

🎓מה נלמד?

  1. היכרות עם תחום האפוקסי UV ויצירת תכשיטים בסיסיים בתבנית סיליקון, תליונים, חוטי ברזל, ועוד.
  2. יצירת תכשיטי אפוקסי משולבים עם לדים מיוחדים מסוג SMD ליצירת תכשיטים מאירים ייחודים (!).
  3. נעמיק בשילוב התכשיטים עם כלים, חומרים וסגנונות שונים כמו סריגה, מיקרו מקרמה, חוטי מתכת שונים, שילוב עם פרספקס ועץ וטכניקות בחיתוך לייזר, הדפס, נייר, חומרים מהטבע ועוד שילובים ייחודים לסטודיו שלא תוכלו ללמוד בשום מקום אחר!
  4. טכניקות ערבוב ויציקה נכונות של אפוקסי מסוג UV עם אבקות, צבעים ונצנצים
  5. ליטוש וגימור מקצועיים                                                                                                                                                                                                     וה-ייחוד של קראפטולה: שימוש בכלים, חומרים וטכניקות מעולמות שונים שמתחברים ביחד ויוצרים שילובים ייחודים!

עם מה תצאו מהקורס?
בכל שיעור תצאו עם 2-3 תכשיטים יפים ואישיים. בנוסף, הידע שתקבלו כאן יאפשר לכם ליצור תכשיטים ייחודיים ואיכותיים ברמה גבוהה ויתן לכם את הכלים והביטחון להמשיך ליצור גם בבית. צוות הסטודיו ילווה כל אחת בקצב שלה וידאג לתחושת מסוגלת והצלחה. תהיה לכן כאן חוויה יצירתית, חושית ומהנה.

בואו להירשם ולהינות ממפגשי חברה יוצרת מהנה ורגועה.

 

 

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
עבור למעלה