קורס לסריגת קיץ קרושה בחוטי כותנה – יולי

Loading Events

All Events

סדנת ההיכרות עם סריגה והזדמנות נפלאה לצעוד לעולם של זרי פרחים צבעוניים ירוקי עד, צמידים שרשראות, ארנקים, פאוצ'ים, סלים ועוד. בסדנה זו נלמד כיצד לסרוג בחוטי כותנה עם מסרגה אחת (קרושה), חוטי כותנה הם איכותיים, חזקים ועמידים ומייצרים תוצרים שמתאימים ללבוש בקיץ או באקלימים חמים, הם מגיעים במגוון רחב של צבעים, מה שמאפשר לכם ליצור פריטים ייחודיים וצבעוניים, כל יצירה שלכם יכולה להיות piece ייחודי.

🕔 מועד הסדנא: 14 ליולי

עם מה תצאו מהקורס?
בקורס תיצרו בטכניקת קרושה פריט שונה בכל שיעור – פרחים סרוגים, תכשיטים סרוגים וארנק/תיק קטן.
התוכן מתאים למתחילים ולמתקדמים והרמה מותאמת אישית למשתתפים.
את הידע שתלמדו בסדנה תוכלו ליישם גם לבדכם, ואם תרצו ניתן לרכוש במקום ערכות ומוצרים להמשיך את חווית היצירה גם בבית.

הקורס יעניק לכם ידע וכלים ויכסה נושאים רבים, ביניהם: הכרת סוגי חוטי כותנה שונים, ייחודם ומה ניתן להכין מהם,  טכניקות סריגה, קריאה והבנת דפוסי סריגה, טיפים טכניים ושכלולים, גימורים וטכניקות סיום והכי חשוב: ביטחון בסריגת פרויקטים מתקדמים ואפשרות ללמוד לבד מהרשת.

🎓למי הקורס מיועד?

הקורס מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד לסרוג עם חוטי כותנה ברמה גבוהה. אין צורך בידע מוקדם בסריגה, אך רצוי להיות בעלי מוטיבציה גבוהה ללמידה ויצירה.
כולם יוצאים עם תוצרים הורסים וכישורים חדשים. הלמידה מתרחשת בקבוצה קטנה ותומכת, שמחליפים בה רעיונות, עצות, חוויות חיים לצד למידה אחת מהשנייה.

הסריגה היא פעילות מדיטטיבית ומרגיעה המאפשרת נשימה סדורה ומחשבה צלולה ותמלא אתכם בתחושת משמעות וסיפוק חדשה. אנחנו מוצאים אותה מצילה בימים אלו, היא מאפשרת מרגוע מול הטלוויזיה וכשרוצים לברוח מהטלוויזיה, החדשות והיומיום הרועש. סריגה היא גם הדרך הקלה והמהנה לעשות מדיטציה בלי לשבת ולעשות מדיטציה, זה פשוט קורה מעצמו. היא טכניקה פשוטה וצנועה שכשמתוודעים לבסיס שלה, נפתח עולם אדיר של יצירה!

מוזמנים להצטרף למפגש מהנה ומלמד 🌸

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
עבור למעלה