קורס פאנץ' נידל – יולי

Loading Events

All Events

קורס מעמיק בפאנץ' נידל (Punch Needle) – טכניקה ליצירת טקסטיל ידני, שבה נוצרים דגמים ועיטורים על בד באמצעות חוט שנדחף דרך הבד במחטים מיוחדים שיש להם חור בקצה. זו סדנא קלילה שמתאימה לכולם, הנאה מיצירה בידיים ועל הדרך  היכרות והתנסות עם אומנות מסורתית שמייצרת קשר לעולמות של מלאכות קדומות. והכי כיף שכולם יכולים לעשות את זה ולא צריך שום כישורים מקדימים!

זו מלאכה ידנית שקושרת את הנשימה ללב, יצירה איטית, יחסית, אך מאפשרת גמישות רבה ביצירת טקסטורות ועיטורים מגוונים על משטחי בד. עם השנים התחום התפתח, הדימויים הושפעו מאוד מהמדיה ונולדה טכניקה המאפשרת באמצעות מכשירים אוטומטיים (Tufting Gun) לייצר תוצרים על משטחים גדולים ביעילות ומהירות רבה יותר.

🕔 מועד הקורס: 15, 22, 29  יולי 24

⭐למי מתאימה הסדנא? הקורס מיועד לכולם ואין צורך בידע מקדים.

עם מה תצאו מהקורס?

במהלך הקורס תרכשו ידע מקיף וטכניקות מתקדמות בתחום הפאנץ' נידל. לאורך שלושה מפגשים אינטנסיביים, תכירו גישות עיצוביות, תלמדו לעבוד עם מגוון מחטים שונות ושימושים שונים בהם, תלמדו תכים שונים וטכניקות מתקדמות ותלמדו להכין אובייקטים דו מיידיים וגם תלת מימדיים (כמו בובות, תיקים ועוד). אפשר ליצור עם הטכניקה הזו: שטיחים, כריות, וילונות, תיקים, פאצ'ים פריטי אומנות נוספים ועוד.

🎓מה תלמדו בקורס?

  • מפגש 1: יסודות עבודת הפאנץ' נידל, הכרת סוגי הפאנצ'ים השונים, טכניקות ערבוב ויצירה נכונות, שילוב טעמים וחומרים יצירתיים.
  • מפגש 2: טכניקות מתקדמות בעבודת הפאנץ' נידל, יצירת סגנונות קלאסיים ומודרניים, שימוש בציוד מקצועי, קישוט והגשה מקצועיים.
  • מפגש 3: יצירת פרויקט ייחודיי משלכם ופיתוח קונספט אישי.

בסיום הקורס תצאו עם ידע והיכרות מעשית עם המקורות של המלאכה, סגנונות עיצוב, שיטות עבודה וכלים בתחום. תוכלו לממש פרויקטים בעצמכם ולפתח סגנון אישי ייחודי. הטכניקה תלווה אתכם קדימה, היא נהדרת כעיסוק בידיים בזמן צפייה בטלויזיה, בנסיעות ובכל פעם שתרצו לנקות את הראש או ליצור מתנה אישית, מקורית ומשמחת.

מוזמנים להירשם לחוויה שהיא מתנה לעצמכם.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
עבור למעלה