פורים יצירתי בסטייל

*פורים בסטודיו קראפטולה* הכנו לכם מגוון סדנאות מיוחדות לפורים, שמשלבות מלאכות יד מסורתיות עם חדשנות טכנולוגית. רוצים ליצור תחפושות רגילות?  אין בעיה. מעוניינים להכין תחפושות מיוחדות בשימוש באמצעים טכנולוגיים?  גם זה אפשרי! בסדנאות שלנו תלמדו טכניקות חדשות, תקצרו תהליכים ותקבלו את כל הכלים הדרושים כדי ליצור את התחפושת המושלמת! ✨

והכי חשוב – יהיה לכם מגניב וכיף! תצטרפו אלינו לחגיגה של יצירתיות, משחקיות ופורים שמח!

סדנה להכנת אביזרים לתחפושות

סדנה פרקטית ומעשירה שמתאימה להכנת אביזרים לילדים ולמבוגרים שיקפיצו ויעשו לכם את הוואו בתחפושת, באמצעות חומרים שונים ובשילוב בדי לבד חתוכים מראש בחיתוך לייזר, המאפשרים חיבור והרכבה קלים לביצוע ושנראים מ-ו-ש-ל-ם.

סדנא להכנת שרביטי קסם מאירים

סדנת שער מיוחדת לתוך עולם של קסמים וקוסמים, להכנת שרביט קסום ומקסים עם מתג אור סודי, מעוצב בסטייל אישי וייחודי לכם. תלמדו לשייף, להלחים, לצבוע בטכניקה מיוחדת ולבסוף תצאו עם שרביט מרהיב והתאהבות חדשה.

סדנת מסכות תלת מימדיות מנייר

סדנא לבניית מסכות תלת מימדיות מנייר, בסגנון Low Poly, מעוצבות ומקושטות בחומרים שונים ולדים. תוצר מרהיב ביותר, בזמן קצר, מותאם ללבישה כתחפשות ולאחר מכן כפריט מושלם על המדף, שיכול לשמש גם כפסל או כמנורת לילה.

סדנת תחפושות מטי-שירט וטרנינג

סדנה מיוחדת ליוצרים שמבינים שנוחות זה החיים ושרוצים להכין את התחפושת היצירתית מהחלומות. עם תחפושות שהבסיס שלה הוא טרנינג, שום ילד.ה לא יבכו בבוקר החג וכל מבוגר ישמח לצאת בנוחות לכל אירוע או מסיבה ישר מהמיטה!

סדנת טקסטיל אלקטרוני (e-Textile) אינטראקטיבי לפורים

דמיינו כפפת חתול שרוטטת כשאתם נוגעים באנשים, כנפי גחלילית שמאירות כשאתם מתכופפים, לב על החזה שנדלק כשאתם נוגעים בו ולדים לבישים תפורים לתחפוש בדיוק במקומות שאתם רוצים… ברוכים הבאים לסדנת היכרות עם e-Textiles לפורים– סדנה לשילוב אלקטרוניקה לבישה בתחפושות שיהפכו אותן למאירות ואינטראקטיביות.

סדנה להכנת ובייקטים לבישים מסול (EVA Foam)

סדנת היכרות עם סול, להכנת אובייקט לביש קלי משקל ו!מרשים! שתאפשר לכם להתנסות ולהתפרע בסדנא שהיא כיף, שמגשימה חלומות גדולים, שתיקח את התחפושות והקוספליי שלכם לשיאים חדשים, שתיתן לכם את הכלים שיעיפפפפפו אתכם, באחריות. תתכוננו להתאהב!

סדנת סטימפאנק

סדנת סטימפאנק Steampunk

סדנה ליצירת אביזרי סטימפאנק יצירתיים מעולמות פנטסטיים, שיתנו לכם המראה התקופתי וסטיילינג והשראה מעולמות הז'אזר ושילמדו אתכם כיצד להשיג את המראה המושלם. בסדנה תרכשו כלים וידע שישמשו אתכם להכין אביזרים נוספים.

סטודיו פתוח לפורים

סטודיו פתוח – מרתון הכנת תחפושות לפורים

בואו להגשים את החלום שלכם לפורים, אנחנו נספק לכם מרחב עבודה, כלים וטכניקות, שיעורים פרטיים ובמידת הצורך גם את החומרים. אם הסדנאות שלנו לא נותנות לכם מענה ואתם מחפשים עבודה חופשית או אישית, בקצב ובזמן שלכם, הסטודיו הפתוח זה בדיוק הפתרון בשבילכם.

פעם ראשונה בקראפטוליה?

אצל קראפטולה הכל הולך.
בא לך גלימה עם רקמה ונורות לד מהבהבות? מתחשק לך כובע מכשפות עם פטריות זוהרות? אולי חתול מדבר? קונכיה משדרת מסרים מהחלל? כפפת פרווה שרוטטת במגע? נעלי בית שמגיבות לתנועה? מיניאטורות עם חיישנים? שריון של אביר או איגרת מאירה לחג האורים?
ברגע הראשון זה נשמע מופרך ורגע אחרי כבר הלב נסחף, הידיים עובדות והמוח עף בפיקים של יצירתיות, משאיר אבק לאילון מאסק…

אנחנו התמהיל שנוצר מעירבובים של תנועת המייקרים עם עולם האנתרופוסופיה, בתוספת חופן עיצוב אופנה עם קוספליי גיקי ורוח ברנינגמן בכנפיים. בלי לשכוח לפזר מעל הכל קורט של פיקסלים, נצנצים,  ו- LEDים. הרבבבה לדים.

בקיצור, אז מה בעצם עושים כאן?
הומאז’ לבתיה-עוזיאל, רק עם טוויסט טכנולוגי :).