בחופשת הפסח הבאה עלינו לטובה, נארח פעילויות בוקר בסטודיו – הקייטנות שלנו מספקות העשרה והתנסות ביסודות חדשנות טכנולוגית בשילוב מסורות יצירה בדרך פשוטה ומהנה ואנו מציעים פעילות מגוונת לילדים ונוער. חג שמח 🙂

סדנאות הבוקר של פסח הן מרחב קסום לילדים ונוער שאוהבים לעבוד עם הידיים, לשלב חומרים, כלים וחלומות, לחקור ולגלות. זהו זמן איכות המשלב את כל מה שטוב בעולם המייקרים והקסמים הטכנולוגיים – תכנון באמצעות מחשב, חיתוך לייזר, הדפסות תלת מימד, אלקטרוניקה, יחד עם מסורות המלאכות – ליבוד, רקמה, פיסול, ציור ועוד. נפתח פרויקט דרכו נלמד על חומרים, על הערך של ייצור לעומת צריכה, נתרגל סבלנות ועבודת מלאכה נינוחה.

סדנאות הבוקר מתקיימות בשעות 8:30-13:00 ומיועדות לכיתות ד'-ח' בקבוצה אינטימית של עד 10 משתתפים, בכל יום נכין פרויקט אחד (אפשר גם להעמיק בפרויקט יותר מיום למי שבוחר), כל משתתף יוכל לבחור פרויקט אחד מבין מספר אפשרויות וליצור אותו בעשייה עצמאית לצד ליווי אישי. לסיום, כל משתתף יפיק תוצר אישי, שלם וייחודי.

הסטודיו רחב ידיים ומכיל ונעים, הוא מכיל כלים רבים, ספריית חומרים עשירה וידע עשיר בטכניקות והוא ממוקם ברחוב קהילת סלוניקי, תל אביב, שכונת נאות אפקה, קרוב לנתיבי תחבורה רבים ולא רחוק מתחנת רכבת האוניברסיטה.

עלות יומית הינה 220 ש"ח והיא כוללת ארוחת בוקר, ביטוח אישי ואת כלל החומרים הדרושים. מספר המקומות מוגבל.

   

צרו קשר

  טלפון*

  אשמח להרשם ל: *

  הסטודיו שלנו ממוקם ברחוב קהילת סלוניקי 1, תל אביב (שכונת נאות אפקה).
  נשמח לשמוע מכם ולפגוש אתכם פנים אל פנים או אונליין!

  מוזמנים לפנות אלינו ונחזור אליכם בהקדם:

  בתיה: 054-6550-820   |   אבנר: 054-7823-684

    info@craftoola.com

  הודעה בפייסבוק

   צרו איתנו קשר בוואטסאפ – לינק ישיר

  השארו מעודכנים

  הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו עדכונים במייל.
  אנחנו מתחייבים לעשות שימוש הוגן בפרטיכם, לשלוח מידע מעודכן וענייני ולא להספים.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ השקטה: