הכנו לכם תוכנית אביבית מלאה ביצירתיות וחדשנות, בסטודיו דינמי ובאווירה נעימה. פעילויות משמעותיות שמשלבות כיף, הנאה וסקרנות לצד לימוד והתפתחות, שלא תוכלו ללמוד בשום מקום אחר בארץ. הפעילויות שלנו משלבות תיאוריה ועולמות השראה עם טכנולוגיות חדשניות, פותחות את הראש ומעסיקות את הידיים, מרחיבות את מנעד היכולות מפרויקט לפרויקט והתוצרים הייחודיים לא מפסיקים להפתיע. תוך כדי עשייה, נחוש את ההבדלים בין ייצור לבין צריכה ונתרגל עבודת מלאכה כשהידיים עובדות והמחשבה ערה.

– ההרשמה בעיצומה! –

מלאכות עם טוויסט

קייטנה שבועית לבוגרי כיתות ד'-ח'
קייטנה שבועית שהיא סדנת יצירה בידיים "כמו של פעם", בטוויסט עכשווי הנע בין מלאכות-יד מסורתיות לחדשנות טכנולוגית. במסגרת הקייטנה נרכוש מיומנויות כמו תפירה, רקמה, ליבוד יבש ורטוב, ציור, הדפס, פיסול; נתנסה בחומרים כמו טקסטיל, נייר, בוץ וחומרים טבעיים שנלקט; נלמד לעבוד עם אלקטרוניקה ועם טכנולוגיות שונות כמו בדים וחוטי תפירה מוליכים, נכיר כלי תכנון דיגיטלי, הדפסה בתלת מימד, חיתוך לייזר ועוד. נכין חיישנים לבישים, תחפושות חכמות, משחקים, אובייקטים מעוצבים ואביזרי אופנה ונתרגל עבודת מלאכה נינוחה והלך רוח סבלני.

הקייטנה מתקיימת זו השנה החמישית ברציפות בהצלחה רבה ומעבר לתכנים הייחודיים, אנחנו שמים דגש רב על הביטוי האישי – ניתן לבחור פרויקט אחד מתוך מבחר קיים ולפתח אותו במשך יום אחד או להעמיק בו במשך מספר ימים בליווי אישי, מקצועי וסבלני.

הקייטנה מתקיימת בתאריכים 14-18/4, בימים א׳ – ה׳ בין השעות 8:30-13:00

הרשמה מוקדמת עד 1.4 – יום בודד: 300 ש"ח | 3 ימים ומעלה: 270 ש"ח ליום
* העלות כוללת את כל החומרים והציוד הנדרשים, ארוחת בוקר וביטוח אישי
* הנחת אחים – 5% על הנרשם השני ומעלה

מתמטיקה בידיים

קייטנה לבוגרי כיתות ד'-ז'
קייטנת פסח מתמטיקה בידיים חוזרת.
בחופשת הפסח נתכנס שוב בכיתת מתמטי.קום לשבוע של חוויות ופעילויות בתחום המתמטי לילדים וילדות סקרנים. אני מזמין אתכם לימים מעשירים וחוויתיים בשילוב יחודי של תוכן מתמטי עם עולם היצירה. יחד נחקור ניצור וניגע ברעיונות עמוקים, אתגרי חשיבה ופתרון בעיות. בדומה לתכנים בהם עסקנו בקיץ, נוספו תכנים חדשים: הכוללים עבודה עם גופים גיאומטריים, יסודות של ציור ואנימציה באמצעות אלגברה, בניית חידת קוביות ענקית, היכרות עם משחקים חדשים, פתרון ויצירה של חידות ועוד. בואו לחוות את המתמטיקה מזווית שונה וייחודית במרחב שנותן דרור לסקרנות. אין צורך בידע קודם, מחכה לכם.
מספר המקומות מוגבל.

תלמידים משתפים

"תודה לך על החוויה המפעימה שהיא ליצור איתך. גם כשגדולים וגם כשקטנים."

איילת

רציתי להגיד תודה על שנה מלאת יצירה, אומנות וקסם. דנה נהנתה מאוד מהליצור ומהאינטמיות הקבוצתית. החדר שלה מלא בתוצרים מדהימים שאי אפשר שלא להתפעל. תודה רבה!

מיכל

גאיה חזרה מלאת חוויות והתרגשות הביתה, מספרת במרץ על היצירות המרתקות, הבנות החדשות הנחמדות ומדריכה מדליקה תודה רבה

נעמי

החלטנו להרשם לקורס השנתי ביחד ובסיומה של השנה הראשונה אנחנו גאים לומר שזו הייתה ההשקעה הכי מספקת שהייתה לנו בשנה הזו

איילת וערן

שלחתי את נגה שחוזרת כל יום בהתלהבות, אבל אני בעצמי ממש מקנאה ורוצה גם! אני ממש נהנית לראות את התמונות איך הן מרוכזות בעשייה, לראות את התוצרים ולשמוע איך היא מדברת על מה שיצרה. זאת חוייה ממש שלמה ומעשירה . איזה יופי, שמחה גדולה!

נטע

וואו, תוצרים מהממים וייחודיים (!!), השראה ורוח יצירתית וסביבה חברתית מושלמת, הבת שלי היתה לפני כיתה ו׳ ושמחה מאוד להכיר בנות גדולות יותר ובנות חדשות בגיל שלה

ירון

באומנות כמו באהבה, אין גיל, המתנה הכי טובה שנתתי לעצמי השנה

חגית

מוזמנים לפנות אלינו:

בתיה: 054-6550-820   |   אבנר: 054-7823-684

  info@stitchnwire.com

הודעה בפייסבוק

 וואטסאפ

  טלפון*

  אשמח לקבל מידע על *

  תנאי הרשמה וביטולים

  תנאי פתיחת כל קבוצה מותנית במספר משתתפים מינימאלי. מספר המקומות מוגבל ומשתנה מקבוצה לקבוצה.
  התשלום לכל פעילות יעשה מראש ויחולק לעד 3 תשלומים.
  מקום ההרשמה ישמר לאחר ביצוע התשלום בלבד.
  אין החזר כספי עבור היעדרויות בודדות.
  ביטול הרישום עד 14 ימים לפני תחילת הפעילות, יוחזר במלואו בניכוי סך של 200 ש״ח
  ביטול הרישום עד 7 ימים לפני תחילת הפעילות, יוחזר במלואו בניכוי סך של 300 ש״ח
  לאחר מועד זה לא יוחזר התשלום