חוגי 'מלאכות עם טוויסט' מיועד לצעירים המתעניינים בשילוב יצירה עם חדשנות טכנולוגית, לוקחים את כל מה שטוב בעולם המייקרים ומערבבים אותו עם עולמות האנתרופוסופיה. החוגים הינם תוכנית שנתית רב-תחומית שנולדה מתוך החזון להצעיד את עולם היצירה קדימה ומצד שני לספק לעולם החדשנות הטכנולוגית עומק קונספטואלי, אסתטי ותרבותי ולספק מרחב חברתי יציב לאורך שנים, בסביבה קרובה לבית.

מה נלמד?

ניצור פרויקטים משתנים תוך הכרות עם חומרים וטכניקות, נחשוב מחדש על שימוש בחומרים מוכרים ונפתח גישה היברדית לשילוב בין חומרים ותחומים. נלמד מלאכות טקסטיל שונות כגון סריגה, ליבוד, רקמה, אריגה, הדפס, צביעת בדים, מחזור ושדרוג בגדים ובדים, עבודה עם פרוות ועוד. את היצירות שנכין נשלב עם חומרים שונים כמו נייר, צבע אקריליק מוליך חשמל, ספוג פולימרי, אבן, עץ. נעבוד עם חומרים מלוקטים מהטבע אותם נלמד לעבד בטכניקות כמו גילוף וקליעה, נשלב אובייקטים שהדפסנו במדפסת תלת מימד וחומרים שנחתוך במכונת חיתוך לייזר.

נכין חיישנים לבישים, קוספליי ותחפושות חכמות, משחקים, אובייקטים מעוצבים ואביזרי אופנה, גופי תאורה, מוצרי נייר בעבודת יד ועוד פרויקטים רבים באווירה נינוחה המפתחת יכולת עבודה בהלך רוח סבלני.

התכנים והתוצרים בחוגים מיוצרים בדגש רב על הביטוי האישי, חלקם נלמדים לסירוגין בקבוצה אחידה סביב נושא, טכניקה או פרויקט חלקם בפרויקטים אישיים אשר מפותחים במשך שיעור אחד או העמקה בו במשך מספר שיעורים בליווי אישי, מקצועי וסבלני. בשיעורים מוקדש זמן להעמקה בתחום הנלמד – צפייה בסרטוני הדרכה, מצגות, לימוד איך למצוא מידע ברשת, עיון בספרי הספרייה של הסטודיו (שאפשר להשאיל הביתה) ובונים שפה ומושגים מקצועיים מעולמות הקראפט ועולמות הניו-מדיה.

התכנית בנויה ברבדים של התפתחות, מספקת כלים שמעוררים את הפוטנציאל ומאפשרים ביטוי עצמי, מגרה את הדמיון והשיח, בונה תחושת מסוגלות, חושפת לכלים, חומרים וטכניקות רבות ומגוונות ומאפשרת פיתוח טעם אישי וחוש אסתטי. אבל זה הרבה יותר מזה, החוגים של קראפטולה הם קפסולה שמכילה את ארגז הכלים של העתיד, איך להתמצא בעולם החדש ולא פחות חשוב: מלמדת איך לדבר על זה!

החוגים מתקיימים בסטודיו ברחוב קהילת סלוניקי, תל אביב, שכונת נאות אפקה, קרוב לנתיבי תחבורה רבים ולא רחוק מתחנת רכבת האוניברסיטה.

מערכת שעות שבועית

הקבוצות מחולקות לפי גילאים, ראו מערכת מטה
מחיר זה כולל את כל החומרים והציוד הנדרשים

יום א' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה'
מלאכות עם טוויסט טכנולוגי
מבוגרים
10:00-12:30
עלות: 520 ש"ח
חוג סריגה
מבוגרים
10:00-12:00
עלות: 380 ש"ח
מייקריות עם סטייל
כיתות א’-ג’
16:00-17:30
עלות: 360 ש"ח
מייקריות עם סטייל
כיתות ו’-ט’
15:00-17:00
עלות: 380 ש"ח
מייקריות עם סטייל
נערות בכיתה ו’-ח’
16:00-18:30
עלות: 400 ש"ח
מייקריות עם סטייל
כיתות ח’-י"ב
16:00-18:30
עלות: 400 ש"ח
סדנאות הורים וילדים
גילאי 5-10
17:00-18:00
עלות: 320 ש"ח
מייקריות עם סטייל
כיתות ד’-ז’
17:30-19:00
עלות: 360 ש"ח
מייקריות עם סטייל
כיתות ד’-ז’
17:10-18:40
עלות: 360 ש"ח
מלאכות עם טוויסט טכנולוגי
מבוגרים
19:30-22:00
עלות: 520 ש"ח
סטודיו פתוח
19:00-22:00
סדנאות מתחלפות
19:00-22:00

תלמידים משתפים

"תודה לך על החוויה המפעימה שהיא ליצור איתך. גם כשגדולים וגם כשקטנים."

איילת

רציתי להגיד תודה על שנה מלאת יצירה, אומנות וקסם. דנה נהנתה מאוד מהליצור ומהאינטמיות הקבוצתית. החדר שלה מלא בתוצרים מדהימים שאי אפשר שלא להתפעל. תודה רבה!

מיכל

גאיה חזרה מלאת חוויות והתרגשות הביתה, מספרת במרץ על היצירות המרתקות, הבנות החדשות הנחמדות ומדריכה מדליקה תודה רבה

נעמי

החלטנו להרשם לקורס השנתי ביחד ובסיומה של השנה הראשונה אנחנו גאים לומר שזו הייתה ההשקעה הכי מספקת שהייתה לנו בשנה הזו

איילת וערן

שלחתי את נגה שחוזרת כל יום בהתלהבות, אבל אני בעצמי ממש מקנאה ורוצה גם! אני ממש נהנית לראות את התמונות איך הן מרוכזות בעשייה, לראות את התוצרים ולשמוע איך היא מדברת על מה שיצרה. זאת חוייה ממש שלמה ומעשירה . איזה יופי, שמחה גדולה!

נטע

וואו, תוצרים מהממים וייחודיים (!!), השראה ורוח יצירתית וסביבה חברתית מושלמת, הבת שלי היתה לפני כיתה ו׳ ושמחה מאוד להכיר בנות גדולות יותר ובנות חדשות בגיל שלה

ירון

באומנות כמו באהבה, אין גיל, המתנה הכי טובה שנתתי לעצמי השנה

חגית

מוזמנים ליצור איתנו קשר:

 פנייה מיידית בוואטסאפ

בתיה: 054-6550-820

  info@craftoola.com

  טלפון*

  אשמח לקבל מידע על *

  תנאי הרשמה וביטולים

  תנאי פתיחת כל חוג מותנית במספר משתתפים מינימאלי. מספר המקומות בכל חוג מוגבל ומשתנה מחוג לחוג.
  יתכנו שינויים בימים ובשעות החוגים.
  התשלום לכל חוג יעשה מראש ב-9 תשלומים מראש שישולמו עם הרישום לחוג/קורס.
  כל משתתף זכאי לשיעור ניסיון אחד.
  ניתן להפסיק את ההשתתפות בחוג עד ל-20 בכל חודש באמצעות פנייה במייל בלבד.
  החזר כספי יינתן מהחודש שלאחר מתן ההודעה.
  היעדרות משיעור תושלם ככל האפשר ע״י מדריך מחליף ו/או תועבר למשתתפים במועד אחר. אין התחייבות להחזיר שיעורים ביום ובשעה הקבועים של החוג.
  אין החזר כספי עבור היעדרויות בודדות ושבועיות. עזיבת החוג תחייב את המשתתף בתשלום מלא עבור החודש אשר במהלכו עזב.
  ביטולים/ פרישה מחוגים יתאפשרו עד לשבוע ה-20. לא יוחזרו כספים לאחר מועד זה. הנרשם יחוייב בתשלום מלא עד לסוף שנת הפעילות מלבד מקרים אשר בהם יתבצע החזר גורף וכולל בשל הנחיות הקורונה.